bolak

Jaktože pediatři bejvaj tak málo nemocný, když na ně chrchlá 50 dětí denně?

Odpovědi
marci1

Právě tím, že jsou denně vystaveni útoku tolika virů a bakterií, se jim celková imunita posiluje.

mosoj

Alespoň vidíš že stačí dodržovat základní hygienická pravidla.

V době epidemií nosí většinou roušky.

Yessica

pediatři bývají nemocní, jen s tím chodí do práce, jinak by si nevydělali…dokonce ty sračky nosí dom a to jsou potom nemocní všichni :(, nevím, proč si lidé myslí, že zdravotníci nebývají nemocní…bývají, jen to tak neprožívají