Kulpix

Jak to, že mohu někomu nahlásit příspěvek (už jsem to párkrát udělal, i když nejsem stříbrný či zlatý?

Odpovědi
led

Nahlásiť závadný príspevok môže každý, slovom každý, registrovaný užívateľ. Jediný rozdiel je, že po nahlásení strieborných a zlatých užívateľoch sa daný príspevok zneviditeľní, opakujem zneviditeľní, až do rozhodnutia administrátora. Jedine administrátor tejto stránky má právo a možnosť závadný príspevok odstrániť, alebo zviditeľniť.

Poznámka:
o téme nahlasovania a odstraňovania príspevkov na tejto stránke sa tu popísalo až neúmerne veľa príspevkov. Stačí len vložiť kľúčové slová " odstránění zmazání " do vyhľadávacej lišty vpravo hore podavatarom a prečítať si nájdené príspevky

anonym

Věř led, ta má praxi.