rybíz

Jaktože mi to na počítači ukazuje takhle? RE:DĚLAJÍ SI Z NÁS SRANDU?

Nejlepší odpověď
led

skúste si v prehliadači nastaviť
1 -znakovú sadu unikode 8, prípadne si nastavte automatické rozpoznávanie znakovej sady.
2 -Možno máte nastavené vo vlastnostiach písmo ktoré nepozná stredoeuropske znaky. Skúste typ_písmaCE napr.TimesCE
Skontrolujte si aj nastavenú znakovú sadu v systemovom písme
PS
v predchádzajúcej odpovedi ten text je v diskusii

Další odpovědi
iceT

Mě to ukazuje stejně.

rybíz

Děkuji vám led za radu, nevěděl jsem ,že je to nastavením v počítači, ale špatným textem na internetu. Udělal jsem to podle vaší rady a už to mám správně. Díky…

led

na to som tu, aby som pomohla 🙂