bolak

Jaktože mi google nenajde dvojníka?

Jednou jste tu někdo hodil odkaz na google hledání podobných obrázků, tak mě napadlo, když dokáže vyhledat podle obrázku pražskýho orloje všechny ostatní obrázky orloje, tak že bych si mohl skrz to vyhledat dvojníka, čili uploadovat fotografii svého obličeje a najít podle ní všechny lidi co vypadají stejně jako já a pak je třeba zkontaktovat, jenže to nějak nefunguje, můžete mi někdo vysvětlit z jakýho důvodu? Vyhazuje mi to totiž samý devítiletý čínský holky..

Nejlepší odpověď
led

Dajte si di vyhľadávača svoj obrázok a nie obrázok 9-ročného čínskeho dievčaťa.
Ale je pravda, niekedy to ten vyhľadávač popletie. Pre môj obrázok našiel aha: http://www.od­povedi.cz/img/a­vatars/Z_silu­eta.jpg

Doplňuji:
Pokračovanie v diskusii

led

Vyhľadávač funfuje na základe porovnávania kľúčových znakov, ak sú tieto znaky v maximálnom počte zreteľné – rozpoznateľné nájde rovnaké, prípadne k nim najbližšie. Čím je stupeň porovnateľných znakov menší, pravdepodobnosti sa rozširujú a počet nájdených s približnou podobnosťou sa zväčšuje. U nezreteľných tvári vyhľadávač vygeneruje náhodné obrázky rovnako nezreteľných tvárí

briketka10

:DD