Avatar uživatele
bolak

Jaktože mi google nenajde dvojníka?

Jednou jste tu někdo hodil odkaz na google hledání podobných obrázků, tak mě napadlo, když dokáže vyhledat podle obrázku pražskýho orloje všechny ostatní obrázky orloje, tak že bych si mohl skrz to vyhledat dvojníka, čili uploadovat fotografii svého obličeje a najít podle ní všechny lidi co vypadají stejně jako já a pak je třeba zkontaktovat, jenže to nějak nefunguje, můžete mi někdo vysvětlit z jakýho důvodu? Vyhazuje mi to totiž samý devítiletý čínský holky..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10 před 3890 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Dajte si di vyhľadávača svoj obrázok a nie obrázok 9-ročného čínskeho dievčaťa.
Ale je pravda, niekedy to ten vyhľadávač popletie. Pre môj obrázok našiel aha: http://www.od­povedi.cz/img/a­vatars/Z_silu­eta.jpg

Doplňuji:
Pokračovanie v diskusii

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Vyhľadávač funfuje na základe porovnávania kľúčových znakov, ak sú tieto znaky v maximálnom počte zreteľné – rozpoznateľné nájde rovnaké, prípadne k nim najbližšie. Čím je stupeň porovnateľných znakov menší, pravdepodobnosti sa rozširujú a počet nájdených s približnou podobnosťou sa zväčšuje. U nezreteľných tvári vyhľadávač vygeneruje náhodné obrázky rovnako nezreteľných tvárí

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:DD

před 3889 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek