Zvědavý

Jaktože mají tlustí lidé větší sílu něž hubení ??

Chci říct že tuk co mají na sobě jim přece sílu nedodá. Tak co jim dává sílu navíc ? Většina nejlepších „strongmanů“ jak tech současných tak tech ze „staré školy“ mají obvykle 130 – 160 kg a „velké pupky“ (Louis Cyr, Paul Anderson)- „Proč při většině tlustých při rvačce porazí snadno hubeného, když je to jen tuk ?“
Doplňuji:
A jaktože o tolik víc uzvednou ?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Ze jsou tlusti neznamena, ze nejsou namakani. Ty'svaly jednoduse nemuzou pod tim tukem byt videt. Take jsou tezsi a tak kdyz daji stejnou ranu, proste rozpohybuji tezsi predmet proti lehcimu, snad nemusim vysvetlovat.
Doplňuji:
Tvl… precti si jeste desetkrat odpovedi na tvou otazku a mozna pochopis to.

Další odpovědi
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sum%C3%B3

Putin

Každý den v podstatě zvedají svou váhu :) Tím posilují. A když poté zhubnou, jdou jim rychle vidět svaly. Mnohdy takový 100Kg špek má na sobě více svalů než kulturisté :)

klumprt

Mají hlavně větší hybnost. (Nikoli pohyblivost :)

Rotar

Když narazí kamion do osobáku, tak ho taky sešrotuje… Mají větší „klidovou“ energii a jak mile ji rozpohybují je k nezastavení.

arygnoc

fyzika se ošidit nedá.

;-Q

anonym

Myslím si,že to není u všech lidí steně,znám dost silných co síly pomálu mají a znám i hubené co mají mnohem větší sílu.