Avatar uživatele
bolak

Jaktože má většina lidí ve vile tetování?

Já znám mraky lidí a tetování má tak 1 z 50ti a tam ho má/mělo ze všech soutěžících hádám tak 80%. Jsou to fakt tetování a nebo jim to před vstupem nalepila Prima, aby byli zajímaví?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Oni sami chtějí být přímo velezajímaví, také proto do toho pořadu šli! Samozřejmě – už se svým tetováním.
Názor

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já bych to viděl asi tak, že většina slušných lidí ho nemá.Pouze ti co to mají v mozku trochu vygumovaný, tak si ho nechá udělat.A co jsou ti ve Vile???Myslíš, že lidi se zdravým rozumem?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Prima jim nemusela nic nalepovat. Jsou to prostě „vyvolení“ a ti, kteří to sledují, si je rychle rozliší podle tetování ( obzvláště na intimních místech ). A vůbec nemusí sledovat jejich obličeje. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já Vyvolené nesleduji, tak nevím jestli mají tetování, ale myslím že je to dnešní dobou.. Tetování bylo vždycky, je a bude.. Je to tím že člověk se chce zkrášlovat..
A rozhodně si teda nemyslím že bych měla vygumovaný mozek jen proto že ho chci!!!
Pokud ho někdo má, neznamená to že ten člověk musí hned být povaleč, flákač a budižkničemu.. Mají ho i profesoři na vysokých školách, doktoři, právníci..
V každém případě bude Česká republika za několik let plná potetovaných důchodců..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

To tetování je ukázka intelektu těch zoufalců ve vile.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek