bolak

Jaktože má většina lidí ve vile tetování?

Já znám mraky lidí a tetování má tak 1 z 50ti a tam ho má/mělo ze všech soutěžících hádám tak 80%. Jsou to fakt tetování a nebo jim to před vstupem nalepila Prima, aby byli zajímaví?

Nejlepší odpověď
beer

Oni sami chtějí být přímo velezajímaví, také proto do toho pořadu šli! Samozřejmě – už se svým tetováním.
Názor

Další odpovědi
anonym

Já bych to viděl asi tak, že většina slušných lidí ho nemá.Pouze ti co to mají v mozku trochu vygumovaný, tak si ho nechá udělat.A co jsou ti ve Vile???Myslíš, že lidi se zdravým rozumem?

marci1

Prima jim nemusela nic nalepovat. Jsou to prostě „vyvolení“ a ti, kteří to sledují, si je rychle rozliší podle tetování ( obzvláště na intimních místech ). A vůbec nemusí sledovat jejich obličeje. 🙂

Džanička

Já Vyvolené nesleduji, tak nevím jestli mají tetování, ale myslím že je to dnešní dobou.. Tetování bylo vždycky, je a bude.. Je to tím že člověk se chce zkrášlovat..
A rozhodně si teda nemyslím že bych měla vygumovaný mozek jen proto že ho chci!!!
Pokud ho někdo má, neznamená to že ten člověk musí hned být povaleč, flákač a budižkničemu.. Mají ho i profesoři na vysokých školách, doktoři, právníci..
V každém případě bude Česká republika za několik let plná potetovaných důchodců..

Andre5000

To tetování je ukázka intelektu těch zoufalců ve vile.