bolak

Jaktože když kliknu na damianu nebo briketku69, tak mi to neukáže jejich otázky ani odpovědi…

…místo toho je tam ten nápis, odpovědi jsou privátní, zákaz šmírování nebo co…nerad se opakuju ale co je to sakra za renonc?

Vám ostatním to normálně funguje? (v následovnících mě samozřejmě maj, aby bylo jasno (teď doufám že sem veřejnosti neprozradil něco, za co by se mohly stydět))

Nejlepší odpověď
huxa

to si každý může nastavit viditelnost otázek a odpovědí, ne?

Další odpovědi
hanulka11

mají privátní profil .....co je na tom divného

terry

Souhlasím s hanulkou11.
Navíc jsem tu briketku 69 nikdy neviděla. Jen briketku 10.

Damiana

ad Mosoj: No, stydět by ses měl teď spíš ty. Moc hezký projev. Na internetu je opravdu hned poznat, kdo je kde fuj… Podle toho, jak si přeje nebo nepřeje být v anonymitě? Rozhoduješ o tom ty? No to snad ne!
Hlavně, že jsi mě žádal o kontakt a já si tě přidala mezi následovníky.

ad Bolak: Pak se nediv, že mám soukromý profil…

mosoj

Třeba se mají za co stydět. Je to věc kterou nenávidím. Na povrchu huj pod povrchem " mysli si co chceš". A tak si myslím !

anonym

je to asi blbost, ale nedaly tě do ignorace? Je to tak možné?

bolak

SMV: ne ne, maj mě normálně v následovníkách a navíc mám v jejch profilu normálně přístupnou možnost „přidat kontakt“ což by v případě že by mě měli bloklýho nešlo.

taky by to byla moc velká náhoda, aby si mě ze dne na den obě blokly a přesto mě následovaly :)

čili abych to shrnul, je to blbost!
zvažuju jestli ti udělit za tvou odpověď palec, protože to co jsi napsala je sice blbost, ale na druhou stranu jsi přímo v odpovědi uvdela že to co jsi napsala je blbost, čímž se tvá odpověď stala správnou...... je to dilema :)

bolak

hanulka11: povidam že mě maj v následovnících, tudíž bych měl do něj mít přístup…aspoň ještě minulej tejden to tak fungovalo..

hanulka11

kecko ani žádná damiana tady není ani briketka 69

hanulka11

asi už s tebou nechtěj mít žádný techtle ani mechtle :D:D:D

bolak

jaký techtle mechtle zas? já sem slušnej člověk, maj mě v následovnících, tak mám právo mit do nich přístup…

redy

🙂