Jero

Jaktože když jsem nedávno stahoval pres Steam tak se mi v polovině stahování vypnul PC.. :( Nevíte co s tím?

Stahoval jsem pres noc a mám Windows 8.1 děkuju za odpovědi

Odpovědi
NeřeknuCZ

Nemyslím si, že to bude mít něco společného se Steamem. Možná to byla chyba počítače nebo na něm máš nastavený interval, kdy se uspí či vypne. Pokud se vypnutí jakkoli odrazilo na hře tak stačí ověřit integritu mezipaměti hry nebo reinstall.

KatkatkaW

tohle se mi sice ještě nestalo, ale pokud se to stalo jen jednou, tak bych z toho nedělala moc vědu, nejspíš (snad) se to napodruhé nestane. :)