bolak

Jaktože jsem nikdy neviděl, že by si nějakej hráč během fotbalovýho utkání zavazoval tkaničku, oni se jim nerozvazujou?

Nejlepší odpověď
pavlos1113

no asi se nedívás na fotbal,zavazují si je běžně

Další odpovědi
Bobík147

Pokud koukáš na fotbal v televizi tak se nedivím, kamery většinou toto nezabírají :)

kapka

Dětem- fotbalistům se rozvazujou, to vím jistě. A zavazujou jim je rodiče nebo trenér. 😁

bolak

pavlos1113: ale koukám! ale spíš tak jako periferně od počítače, ale nikdy jsem neslyšel, že by třeba komentátor říkal „..a Lafatovi se rozvázala tkanička, to už je dnes jeho třetí rozvázání…“

no, je fakt že pro kameru ani komentátora takováhle fotbalová situace nemusí bejt zas až tak moc zajímavá..

cochee

Pravdu díš, komentátor má tkaničky v paži. Ale opravdu je to vidět (v TV) skoro v každém zápase.