Zlatý

Jaktože člověka nepřitahují jeho příbuzní?

Teda, většinu lidí... Je to nějak zabudováno v DNA?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já si myslím, že je to zabudováno v mravním kodexu víc než v DNA. Tady je to s kodexem to samé a nikdo neřeší DNA ,)
Doplňuji:
a ta citová přitažlivost se taky často projevuje u dědického řízení a často je vidět, že se příbuzní fakt nepřitahují a potvrzuje to, že DNA není zásadní factor

Další odpovědi:

Zlatý

tak hele hele po mě jel můj bratranec než se
nedávno oženil on byl dlouho bez holky, tak
proto, ale sympatie u něj stále trvaj a myslím,
že manželka asi žárlí je o dost starší má dítě
já jsem, ale taky starší než on, ale bez dítěte
a spolu se vždy řechtáme no taky se známe
se odmala :))

Zlatý

Záleží na tom, jak je celá rodina rozumná, tolerantní a dokáže se v pohodě snášet. U některý to asi neklape vzhledem k tomu, že spolu musí řešit péči o příbuzné, dědické podíly apod. Se známými a kamarády toto řešit nemusí.

Bratranec (naše matky jsou sestry) se do mě zamiloval, teda jak říkal... Ale já jsem se přes svoje mravy nezmohla na víc než dvakrát ho držet za ruku a pak se to ve mě vzpříčilo a nemohla jsem. Odmítla jsem ho. Osobně mě žádný z příbuzných nepřitahuje, ale když slyším o incestu, který bývá i dobrovolný, myslím, že někdo je mravů zbaven :)

Bronzový

jde o to co máš na mysli přitažlivostí. Jestli obdiv, sympatie a nebo sexuální přitažlivost. Pokud sexuální tak asi proto, že si uvědomuje, že něco takového nemá budoucnost a něco takového nechce dotáhnout do konce. Někoho samozřejmě sexuálně přitahují, ale takový člověk je podle mě nějak sociálně a podvědomě změněný životem, okolím a výchovou. Ano, myslím si že to je o myšlenkách a podvědomí, názorech utvářených v minulosti.
Doplňuji:
..takže se to dá změnit

Člověka může přitahovat, nebo spíše se může více zajímat o příbuzné kteří jsou jeho přímí potomci a předci. O členy rodiny kteří jsou už přes třeba sestru, nejeví takový zájem, kterým by demonstrovali nasazení vlastního života pro jejich záchranu. To vyplynulo z nějakého výzkumu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.