Rosie5

Jakto že želva neroste?

Jedná se o želvu žlutohnědou, kterou máme dovezenou z dovolené od chovatele. Stáří 5 let a máme ji druhým rokem. Od té doby co ji máme doma, tak nevyrostla ani o milimetr. Dostává normální každodenní stravu (ovoce, saláty, zelenina, pampeliškové listy) a jí hodně a to ani nepřibrala..dostává i vitamíny. Nevíte čím to může být? Děkuji

Odpovědi
anonym

Kolik má nyní? (Kolem třiceti je již téměř jistá hranice.) Samozřejmě může mít miliardu chorob, může jí chybět jistý rys stravy (jako jód pro člověka), může pro ni být nehostinné prostředí, …Ovšem některé vrhy přenášejí trpasličí genotyp atd.