Vašek123

Jakto že u této základové desky není výstup na grafickou kartu ?? :( http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/e­bayproductpho­tos

Dá se tam nějak dát? Jestli jo tak kolik by to stálo.
Doplňuji:
http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/e­bayproductpho­tos/si/cp0267­.jpg

Odpovědi
HonzikPernik

Nedá, i když tam jsou vodiče pro AGP připravené, nemá cenu řešit takto starou základní desku je to vykopávka.
A důvod proč tam není, protože některé základní desky (minimum) prostě neměly slot pro grafickou kartu většinou určené pro kancelářské potřeby. Respektive v nejhorším šla grafická karta dát do PCI slotu, ale ten je pro grafiku velice pomalý a většinou integrovaná byla lepší.

Quimby

Jak není? Pokud vidím dobře tak jsou tam 2 porty do kterých se dá zasunout graf. karta, dokonce má ta deska i integrovanou graf, kartu.

Lamalam

Co myslíš výstupem na grafickou kartu? Pokud máš na mysli slot AGP, tak tam není asi proto, protože ho tam výrobce nedal. Vidím tam pouze 2 sloty PCI, tam se dá příslušná grafika taky zasunout. Přidat další slot na základní desku nejde.

cochee

Výstup tam je = integrovaná grafika na desce. Přidat lze GK pro PCI (pozor, ne pro PCI-E) (AGP není), musely by se zkontrolovat benčmarky, jestli to není zbytečné z toho důvodu, že inegrovaná GK je výkonnější než ta, co je eventuálně po ruce do PCI slotu. JInak souhlas s ostatními odpoveďmi.