Majky14

Jakto že státní inspekce tolik nehlídá soukromé obchodníky,kteří prodávají šampony bez data spotřeby a prošlé výrobky?

Nikdy v životě by mě nenapadlo kontrolovat datum spotřeby u šamponech nebo u líčidel,ale od té doby co jsem kvůli tomu prodělala vážný zánět kůže si už dávám větší pozor. Takže vám radím kontrolujte záruky i u kosmetiky ať nedopadnete jako já.

Nejlepší odpověď
Quimby

Samozřejmě, že hlídá. Ale nedá se to dělat tak, že všechno zboží projde přes inspekci. Dělá pouze namátkové kontroly.
Pokud máš pocit, že něco porušuje zákon, tak sepiš podnět pro Státní inspekci, ona má povinnost to vyšetřit.

Další odpovědi
ReHu

Asi to nestíhá.