Weroniq

jakto že se reklamy v televizi sejdou ve stejnou dobu na více stanicích?

to je nějak nastavené na určitou dobu nebo proč když se díváte na film v televizi a jsou reklamy a přepnete, tak většinou na dalších stanicích běží reklamy taky?

Nejlepší odpověď
Lakeysha

Samozřejmě, že to dělají schválně. Nejpravděpodobněji mají prostě domluvené časy, kdy dávat pauzy. Jinak bys mohla při reklamě přepnout na jinej program a nedejte bohové by tě zaujal tamější film a už jsi to nepřepnula zpět. A taky potřebujou mít v i v tý době reklam sledovanost…

Další odpovědi
Drap

To je proto, že ať děláš co děláš, stejně tě nějaká reklama zasáhne. Dívej se na filmy jen na ČT 1

manon

No náhodou to nebude :) Abyste zůstali na stejné stanici a nenapadlo vás se v průběhu uřvaných reklam proboha zakoukat do jiného pořadu :)

Standa Strom

Myslel jsem si to navíc jiného se nezmůžou