Stříbrný

Jakto, že některé sny se opakují, nebo jsou na pokračování?

Máte takové?
Doplňuji:
Je to spojené právě jen s dětstvím? Taky mám tu zkušenost...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není to jen v dětství. Mě se to stává i teď, ale je pravdou, že dříve bývaly sny na pokračování častější :-).

Další odpovědi:

Zlatý

Je to otázka práce podvedomia, v spánku sa premietajú prežité (čítané, videné, cítené) vnemy ktoré myseľ vníma počas života.

Stříbrný

sníš proto, aby se mozek odpočinul od denních starostí a vyventiloval zážitky, které se ve dne nahromadily...každý má sny a každý den a je jich vždycky několik (i když každý sen trvá jen několik vteřin a klidně po částech), jenže ne každý si ráno uvědomí, že se jim něco zdálo...
takže pokud se ti něco zdá opakovaně, nebo na pokračování tak touha, nebo problém ještě nejsou v tvém podvědomí vyřešné...v dětství máš méně "zaplněný mozek", takže si ráno lépe uvědomíš, že se něco zdálo...
a někde jsem slyšela, že se prý ani nemůžeš ve snu zabít, díky obranné reakci mozku...padáš, padáš, ale nedopadneš...s tím zkušennosti nemám...

Pokročilý

Ano takové občas mívám (míval jsem). Když jsem byl malý, měl jsem stále stejnou noční můru, a později jsem míval sny na pokračování, kde jsme byli s nejlepším kamarádem cestovatelé a hrdinové! Heč! :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.