ZangetsuTS

Jakto že na Yahoo dostanu na takovédle otázky normal odpoved a tady samé kraviny ?

Jakto ?
Většina mi tu píše kraviny

  • .-

většina mi tu píše nesmysly a ani na otázku neodpovídá odpovědi ale odpovídá na jinou otázku proč ..

Doplňuji:
Díky Drápe
TO mě nenapadlo :)
Jsem prostě Pro

Nejlepší odpověď
www

Tak se ptej těch moudrých na Yahoo a neztrácej čas tady, mezi hlupákama ! 😁

Další odpovědi
Drap

Zřejmě tady neni taková společnost, která by mohla konkurovat tvému vysoce vytříbenému vkusu a intelektu.

tom004

Úklid většinou začíná u „vlastního prahu“. Podívej se do svého profilu,jak kvalitní jsou Tvé odpovědi,než začneš „uklízet“ jinde..

IK

Je mi to upřímně líto.
Prostě jsme co jsme, můžeš si vybrat. Také můžeš být rád že svazek s námi není před oltářem „dokud nás smrt nerozdělí“ a pokus se aplikovat tuto zkušenost do svých očekávání v důležitějších otázkách svého života.
Hodně štěstí.

mosoj

Jaká otázka taková odpověď.

Třeba na tabulku která uvádí převod litru krychlového L3 … nelze odpovědět jinak než kravinou… a takových otázek jsi stvořil víc.

Bylo by dobré kdyby jsi se víc věnoval škole a trochu na sobě zapracoval.