DandrdaMan01

Jakto že mi nejde tablet?

Mám tablet GoGen a hrál jsem hru (asi [nevím jméno]jetpack jordie)a tablet se najednou vypnul a znovu se zapínal jenže se zapínal asi deset minut a pak se to znovu vypnulo a zapínalo a tak to pokračovalo asi ještě dvakrát a tak jsme to dali na nabíječku ale nic, nepomohlo to…
Tak se chci zeptat jestli to máme vzít do opravny nebo jestli už je to totálně oddělaný nebo co s tím máme udělat..
DÍKY

Odpovědi
gecco

Kdysi, když byly CD-placky ještě drahý, jsme si z těch špatně vypálenejch dělali podtácky pod hrnky s kafem (inu – ajťáci´)…
😉
Dneska máš možnost si to samý udělat z toho tabletu (nebo podložku pod myš).

Člověk, který takto popíše závadu přístroje, si jeho lepší využití nezaslouží.
!!!