aaabbbccc

Jakto, že když si umyjeme vlasy a přitom nám jich několik vypadne, tak na hlavě jich máme pořád strašně moc? :O

Nejlepší odpověď
zzzzz

To je přirozená obměna vlasů, pár jich vypadne, pár jich naroste.

horší je, když jenom padají a nerostou.

Další odpovědi
iceT

Strašně moc je jen relativní pojem.Průměrně denně vypadne asi 100 vlasů,ale si vem,že pokud máš krátké vlasy,tak si toho ani nevšimneš,kdežto dlouhé vlasy jsou vidět hned.