huxa

Jakto že jsem neměl žádnou reakci na velmi tvrdý alkohol?

Měl jsem v rozestupu cca. 10 minut 4 panáky absintu, první dva ředěné vodou a poté dva čisté klasické 0,4dcl, předtím jsem pil pouze pivo a asi pět hodin nejedl nic většího, takže mě velmi udivilo, když jsem nepocítil žádné uvolnění, motání hlavy, rozostřené vidění či celkově nějaký příznak výskytu alkoholu v tělu. V puse dosti žál podobně jako slivovice. Setkali jste se s tímto někdy, popř. jaké to má vysvětlení? Bylo to včera.

Odpovědi
Strange

Pivo tě zachránilo. To vyloučilo velké množství alk. močí pryč. Někdy se stává že se člověk nemůže opít. To po těžkém šoku, když otci zemře syn atd.

anonym

Tak s tím bych se na veřejnosti nechválil.