MonkeyKing

Jakto že je v Americe tolik Italů?

vždyť to snad není možný kolik lidí tam má ty italský příjmení a přitom ani jeden z nich neumí italsky. Jasně vzpomínám si na ty filmy s Bud Spencerem, ale že by tohle byla jejich inspirace pro odjezd? Vžyť u nich byl taky socialismus, tak jak to že se tam třeba i ti herci dostali?

Nejlepší odpověď
anonym

Proboha – jak jsi mlád, že máš takové prapodivné vědomosti o dějinách Evropy? – pět?, šest?…
😁
Mohu tě ujistit, že Italové opravdu neemigrovali kvůli filmům, ve kerých hrají B. Spencer a T. Hill, ba ani Franco Nero není předobrazem emigranta. Jedna z velkých vln emigrace proběhla koncem 19. století, další pak v cca 20. a 30. letech století dvacátého.

Další odpovědi
iceT

V Americe snad není jediný původní Američan.Všichni nebo velká většina z nich jsou potomci přistěhovalců,kteří se v Americe narodili a tak se za Amerikány považují.A nejsou to jen Italové,tam se najdou i jiné národnosti.