Avatar uživatele
SickBreed

Jak to, že je povolená klamavá reklama v případě krmiv?

Klamavá reklama je zakázaná. Přesto se populární značky krmiv, například pro kočky, prsí tím, že jsou kvalitní, pro zdraví vaší kočky, pro krásnou srst, pro dlouhý život, i když je to přesně naopak. Čím známější a s velkolepější reklamou, tím nezdravější. Ty nejpopulárnější jsou barvené, dochucované, nastavované velkým množstvím obilí, které nejsou schopné kočky trávit a s obsahem masa okolo 3–5 procent, kdy minimální doporučovaná hranice je 30 procent. Jmenovitě třeba Kitkat, nebo Pro plan. Jak si to mohou dovolit a proč to nikdo neřeší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chachar1922

Klamavé a povolené reklamy nejsou jen u krmiv, jsou to víceméně všechny.
Možná nějaká výjimka bude, třeba reklamy na pivo ? :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Kočka není blbá, žere jen to co ji dělá dobře. Na rozdíl od lidí.
Na krmivo, na které odkazuješ, má málokdo.
Můj kocour ke krmivu Kitkat ani nečuchne a barevné granulky (pozor, slavnostně mně dovezené z Německa) dávám v zimě ptákům.
Přijde mně to jako s tou kyselinou citronovou. 4% masa obsahuje více druhů krmení. Vsadím se, že zde není moc uživatelů, kteří kupují kapsičku za 30 Kč a více.

Tobě nevoní ani granule Perfekt Fit. Můj veterinář na tomto krmení neshledal nic závadného. Jediné lepší, bylo to od něho, 3× dražší.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Proč to nikdo neřeší? Tak začni ty, dolož své tvrzení: „Čím známější a s velkolepější reklamou, tím nezdravější“ nezvratitelnými důkazy a dej je k soudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

zviera je oficiálne vec.....podľa zákonov…aj reklama na benzín je dovolená hociaká (teda, ak sa netýka ekológie)

opýtajte sa majiteľov s 15–20 ročnými zvermi, čím ich kŕmia

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martinuss

Já to řikám furt, jak má nějaká firma na reklamy v TV tak vydělává na produktu nehorázný peníze,.. a proč? Levně vyrobí a draze prodá, takže kvalita nemusí bejt ta top co inzerujou, spíše naopak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Dobré výrobky se prodávají samy, asi na tom něco bude. Vzpomínal jsem teď dlouho a nevzpomněl na žádnou neklamavou. (Banky a spol. jsem z úvahy vynechal)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek