dudu

Jakpak je dnes u nás doma??

To je fantazie, když vidíte počasí po celé republice, ale taky k naštvání!!!

http://portal­.chmi.cz/files/por­tal/docs/mete­o/kam/
Doplňuji:
Obrázek lze zvětšit a spustit animaci.

Nejlepší odpověď
beer

Proč k naštvání ? Je to přece počasí a jsem rád, že se zatím nepodařilo „poručíme větru dešti“ ))

Další odpovědi
tom004

Není to tak hrozné. Teplota –1°C.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­27/nadap063328586­480237.jpg

hanulka11

u nás dneska /benešovsko / pěkně odporně ,jinak to nelze nazvat

lehce mží namrzá , mlhavo brrrrrrrrrrr
proti všerejšímu krásnému slunečnému dni …teda hrozný zvrat

rosinka

Škaredě, na dobré náladě fakt nepřidá, počasí, které je tady v Podkrkonoší.:-(( Ještě, že bude brzy tma.

Ella

Rakovnicko – mlha jak z hororu

anonym

Sokolovsko,nemůžež ani pozdravit známého,prostě ho neuvidíš,dokud do tebe nevrazí.Mlha přede mnou,mlha za mnou,nevlídno a neveselo.

Drap

U nás to taky nestojí za nic. Silná mlha, pošmourno, jinovatka a náledí

quentos

v Trutnově není o nic líp, aspoň člověku není líto zabít ten den celej v práci ;{)>

www

Počasí online lze vidět nejen u nás, stačí hledat web kamery meteo (webcam meteo) a budeš možná naštvaný ještě víc 😁

samicek333

U nás – Liberec – to jde, už dost dlouho nepršelo ani nemžilo – furt je mrzne…