aawes

jakože jí posíláš zbytečně moc zpráv, který jí otravujou

jak to myslíš jako že jí píši zbytečné

Nejlepší odpověď
Michal

Je veliký rozdíl psát zbytečně a „psát zbytečně!."Máte takovou potřebu sdělovat své myšlenky a nápady,možná, chcete být s oním člověkem stále ve styku a ono to nejde!
Pokuste se umírnit podle hesla“: někdy méně znamená více.Ale jistě se pokuste si sednout ,třeba na kávu , věci si vyříkat do očí.To o čem si píšete , hlavně co vlastně chcete říct.Vyžaduje to osobní statečnost.

Další odpovědi
LD75

Promiň kamaráde ,ale mám pocit že sis to krapet zkazil.....když to tak čtu měl bys z tý intenzity zprát tvý holčině hodně ubrat…jinak o ni příjdeš.....tedy jestli už se nestalo…sorry,chápu že to neni zrovna příjemný tohle číst ,ale ono to tak hold na tom světě chodí…