Mili @

Jakoupak máte kocovinu?

A co vám pomáhá se jí zbavit?
Doplňuji:
otázka spíše pro zítřejší den…

Nejlepší odpověď
panenka

Já Mili žádnou nepiji a z té trošky Šampusu co si dám se ani opít neda 🙂jinak jsem slyšela,že na kocovinu je dobrá česnečka

Další odpovědi
quentos

žádnou, nepiju. Poprvý a naposled jsem se vožral v necelých sedmnácti a zjistil, že to za to nestojí… jinak základem je hodně pít (vodu, neboť alkohol ji z těla odvádí).

iceT

Dříve,když jsem jestě měla tendence a touhu po alkoholovém opojení,jsem byla naprosto v pohodě. A co pomáhá se jí zbavit?Přece preventivně se s ní raději nepotkat.

led

Som jedna z mála triezvych.
V práci nepijem, ani na Silvestra
☹ 🙂

ten který je

Zítra už budu fit protože jsem slavil včera a dnes nepiju.:-)Ráno mne bolela hlava a po celý den jsem nějaký mimo.

Terryle

Na kocku mi pomáhá mlíko. Ale zítra potřeba nebude, protože dneska fakt moc chuti do chlastu nemám – včera jsem popila vína, rozbolavělo mi zuby přecitlivělý, takže radši nejím, nepiju a nedejchám a nemám na nic moc chuť. Taky možnost, jak vyřešit silvestrovský popíjení :)