Voldemord

Jakou zrcadlovku do 18 000 Kč vybrat?

Budu radši, když bude značky Canon a ať má co nejlepší ostrost. Vybral jsem například 600D, ale nemohu najít obchod, kde by byl skladem. Nebo také 700D? Jsem rád za každou radu :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Jo, jenomže ten foťák za ostrost vůbec nemůže, chudák.

Další odpovědi
Klaproth

Canon 600D už se nevyrábí, ale dá se občas sehnat, např. tady ho mají za 14000 v setu se základním objektivem 18–55 na objednávku do tří týdnů: http://www.me­gafoto.cz/cano-eos-600d-kit-dc-18-55.html
Canon 700D se dá sehnat běžně, ale za 18000 seženeš jenom tělo bez objektivu.

Emefej

Canon EOS 700D + 18–55 mm DC III za 17 000 Kč skladem tady: http://www.me­gapixel.cz/ca­non-eos-700d-18-55-mm-dc-iii

Je to akce tělo + setový objektiv. Jinak za ty peníze seženeš jenom tělo. Jestli po něm opravdu toužíš, tak ho hned ber. Výhodnější nabídku neseženeš.

Děda Louda

Po šestistovce se rozhlédni po výprodejových akcích nebo v inzercích. Běžně už nebývá v nabídkách. Sedmistovka je ještě v nabídkách obchodu.
Spasit tě můžou nejspíš inzerenti, kteří přecházejí na novější modely nebo na FF.

Muffz

Chces jen telo do 18k nebo telo i s nejakym slusnym objektivem do 18k?