kamila44444

jakou zrcadlovku?

Jsem začátečník a nemůžu si vybrat mezi 3 zrcadlovkami. Cena by se měla pohybovat cca kolem 15.000 kč. Jestli doporučujete jinou, tak klidně :)
Doplňuji:
Prosím o více hlasů :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Canon EOS 600D

Dyť je to jedno. Osobně bych koupil Canona, ale protože vím co je zrcadlovka tak ji nechci. Nevidím žádnou výhodu a akty ani portréty nefotím.
Fotit trochu umím. Je mně 67 a fotím od 12 let.

Další odpovědi
simsalabim

Canon EOS 600D

Doplňuji:
Mám a můžu jen doporučit!:) Navíc mám pořád mnohem radši Cannon než Nikon…

Poklička

Canon EOS 600D

Děda Louda

Canon EOS 600D

Ex-pert

Canon EOS 600D

Tisbo

Canon EOS 600D

Doporučuju fotoaparát Sony NEX n7, sice to není zrcadlovka ale kompakt (s výměnným objektivem), ale při pořízení lepšího objektivu s tím vyfotíš nad míru kvalitní fotky.

Hlada

U digitální fotografie není důležité tělo, ale objektiv. S omezeným rozpočtem bych volil Nikon, protože má levnější objektivy. Tělo stačí z druhé ruky.

knedlik123

mosoj, a chodil jsi na nakup skla k Havlikovi ?

Hamon

Ojety Nikon D90 a jeste ti zbude na skla.