PackaMala

Jakou zouvačku pneu vybrat pro začínající pneuservis?

Dobrý den, chci si postupně doma zařídit takový menší pneu servis, jsem brouk pytlík a rád bych aby mne to jednou třeba živilo. Vybral jsem si tuhle zouvačku pneu do začátku. Je někdo zkušený kdo mi poradí zda je dobrá a dostačující? Díkay za odpovědi. Je to tahle:http://www.va­wobchod.cz/lc810-poloautomaticka-zouvacka-osobni-a-dodavkove-pneu
Doplňuji:
Tak to je trapas, teĎ sem si všiml že píšu přihlášenej přes manželčin face book a ani to nikomu není divný, že se tu ženská vyprává na zouvačku. Každopádně už ji mám z wavobchodu doma a plus ještě jsem si objedával nějaké přísluženství a materiál a musím říct, že supr, všechno přišlo v pořádku a vypadá to, že je to i kvalita, tak uvidíme jak odskouší čas…

Odpovědi
cukrar

Ano, klidně do toho jděte, Já mám již několik let od firmy
http://www.fer­dus.cz/sekce/359-lc-ceske
to nejlevnější a jsem spokojen.

Doplňuji:
Doplnění:
Dobrý den, nikdo nepozná, že jste přihlášen pod nickem manželky.
Podobné téma se řeší i zde, na skvělé poradně:
https://www.po­radte.cz/auto-moto/21318-chce-si-zaridit-pneuservis.html

Raaadaaa

Já z tohoto obchodu nemám zouvačku, ale vyvažovačku vlastně stejné značky a za mě spokojenost. Koukal jsem se po ceně, ale taky aby mi nějakou dobu vydržela a nemám k ní výhrady. Dobře slouží. Jestli si pneuservis teprve zařizuješ, tak ti určitě dobře poslouží. A časem můžeš vybrat zase něco jiného.
Ono taky záleží při výběru, jestli budeš přezouvat jenom osobáky nebo i větší auta a taky třeba kolik času by mělo zouvání trvat. To pak zase cena roste a stroje jsou vymazlenější

Renatka222

Tahle značka je dobrá a ten obchod odkud jste ji objednával taky. Manžel má zařízený pneuservis, už pomerně zavedený a vybavení má od stejné značky. Bylo za dobrou cenu a kvalitní. Z toho eshopu taky pravidelně objednává, protože se zaměřují především na pneuservisu a nabízí veškeré vybavení pro ně. Takže i různé opravné materiály na pneumatiky, závaží a podobně. Mají velký výběr. Manželovi věci nejčastěji objednávám já, dělám mu asistentku, účetní a občas i pomocnou ruku pokud je zrovna potřeba. Jsem zrovna na mateřské, takže to občas i jde :D

R.K

Zdravím, znám 3 ženy co pracují v autoservisu a vyznají se v autech líp než kdejaký chlap takže mě to nepřekvapilo. Mám pneuservis už 6 let, stále je to hobby jako vedlejšák. Tuhle zouvačku jsem měl ze začátku a mám ji doteď, z vaw mám i vyvažovací závaží. Je to nárazová práce a dobrý přivýdělek.

Tesule

Ahoj, vůbec není divné, že píšeš jako žena. Můj manžel má takový svůj malý autoservis (jen pro známé) a já už mu tam léta pomáhám. Po tom, co od pondělí do pátku sedím 8 h za počítačem, tak jsem fakt ráda, že si tam můžu protáhnout záda. A teď to navíc začíná bavit i naši dceru, takže ano i holky můžou opravovat auta :D. Jinak k té tvé otázce. Zouvačku a vyvažovačku máte také od nich. Teď ti z hlavy neřeknu kolik let už ji doma máme, ale už celkem dost a pořád perfektně funguje. Navíc od nich kupujeme i vyvažovací závaží, které jsou teda jinde pěkně mastný. Obecně si myslím, že to vybavení pneu servisů mají na dobré úrovni a klidně z http://www.va­wobchod.cz/ by mohli brát i profesionálové. Toť skromný názor ženy, která se již 5 let hrabe v autech :D

maan

Tak já mám taky velmi dobrou dobrou zkušenost s vawobchod.cz. Objednávali jsme tam celé vybavení pneuservisu a všechno je úplně v pořádku, kvalitní. Lidi ve vawobchod jsou vstřícní, poradí, pomůžou, objednají. Mohu je jen doporučit.Teď tam budu zas objednávat.

Mišička87

I já se musím přidat ke kladnému hodnocení vawobchodu.cz. Nevěřila bych co vše pěkného se zde dá pořídit. Jako rodina jsme naprosto spokojeni, že nemusíme s každým přezouváním pneumatik do pneuservisu.

honza85

Ahoj nemohu si stěžovat, jsme spokojeným zákazníkem vawobchod.cz. Bylo mi porazeno přesně tak, aby jsme byl nadmíru spokojen. Děkuji všem obětavým lidem, kteří ve vawobchodu prodávají.

Marek mil

Zdravim Honzo, mohu se zeptat, co jste přesně do svého servisu od nich kupoval? Přemýšlím teď o vyvažovacím stroji (mám ještě poloautomatickou vyvazovacku a chci ji vymenit) CB68B, tady ho mají za slušnou cenu…