Nerevarin

Jakou značku sáčkových podlahových vysavačů používáte a doporučili byste ji?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná značka

Doplňuji:
Už žádny vysacač de u nás nepoužívá, protože máme podlahovou krytinu, kterou není třeba vysávat.

Další odpovědi
dědapetr

Jiná značka

Nepoužíváme vysavač,vytíráme

dudu

Jiná značka

Doplňuji:
Máme stroj zn. Zelmer a jsme s ním spokojeni. Od vánoc však většinou používáme vysavač robotický. Pro nás starouny je tato kombinace ideální.

Pepa25

Electrolux

Nedávno jsem měl zajímavou debatu na toto téma a 3 lidí z 5 jsme měli Elektrolux a jsme spokojeni.

mosoi

Jiná značka

Tesco vysavač za 699kč. A doporučil bych ho pro všechny české držgrešle.