LuK4S3k CZ

Jakou značku mobilu používáte ?

Když dáte nějaký jiný napište jaký.

Nejlepší odpověď
anonym

Sony Ericsson

Doplňuji:
J105i Naite – ekologický mobilní telefon. Mám ho přes dva roky a stál necelých 2500 korun.

Další odpovědi
martin14

Samsung

bolak

Nokia

Nerad měním, dokavaď bude funkční aspoň ten budík, zůstaneme spolu.

anonym

Nějaký jiný

Několik stovek otázek na stejné téma, jedna z posledně opakovaných v odkazu:
Nehledě k tomu, že většina lidí má obvykle 2 (či více), služební a privátní, což znemožňuje odpověď, neb zdejší ankety neumožňují více variant než jedinou a ještě omezenou subjektivními limity tazatele.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-znacka-mobilu-je-podle-vas-lepsi#discussion

beer

Sony Ericsson

Výlučně tuto, příští bude asi Sony.

sevos

Nokia

Mapel

Nokia

emm.kate

Samsung

Poklička

Nokia

kikimis

Sony Ericsson

Fzitek

Samsung

anonym

Siemens

Doplňuji:
historický kousek plně funkční S55

DaveR

HTC

www

Sony Ericsson

sgr

Nokia

je jasný že nokia dělaji nejlepší a nespolehlivější mobily, ale zase sony ericson má výdrž na baterii a samsung nejmodernější vybavení a programy ostatní značky jako HTC, siemens jsou čínský šmejdy o ničem