Jakou značku kreditní karty (karet) vlastníte? Co vás přimělo k jejímu výběru?

Nejlepší odpověď
cochee

Žádnou; kreditní kartu nepotřebuji a nechci.

Další odpovědi
Lamalam

Kreditní teď už žádnou, měla jsem Diners Club, hned po návratu z USA jsem jí zrušila (tam je to nutnost v půjčovně aut). Mám jenom obyčejnou debetní, nerada si půjčuju peníze.

marci1

Žádnou. Mám ráda svoje peníze, ne cizí. Nemám ráda úvěry, půjčky, dluhy. 🙂

Tw!st

MasterCard… nabízí ji ČSOB takže jsem to nějak neřešil jestli to bude MasterCard nebo Visa

Klaproth

Žádnou, tohle mi nesmí do baráku. Nechci dluhy.