Jakou značku barvy si vybrat, když si chci vymalovat malý kus stěny?

Nejlepší odpověď
panenka

záleží na vkusu a co tam chcete mít aby to bylo pěkné

Další odpovědi
Marky71

Záleží na tom, co navazuje na kus stěny, který budete malovat.Měl by být použit obdobný druh nátěru. Jinak já mám dobrou zkušenost s barvami HET, míchali jsme si všechny sami a vypadá to dost dobře

Milda 123456

Samozřejmě, že záleží na Vašem vkusu a Vaší představě. Další věcí, kterou by člověk neměl opomíjet, je které barvy k sobě ladí a dále jestli jde o teplé barvy či o studené barvy. Moje skušenost je vinikající s přípravky Primalex. Jsou v hojné nabídce a mají velkou nabídku tónovacích barev. Přeji hodně úspěchů.