kristyna8047

Jakou žárovkou nahradit žárovku r39E14 25W?

Mám doma lávovou lampu na tuto žárovku, ale je prakticky nesehnatelná tak přemýšlím jakou jinou tam dát.

Nejlepší odpověď
odik

R39 E14 30W je běžně sehnatelná a těch 5W navíc bych se nebál (ale silnější bych už nekupoval) … Pokud ani tu nenajdete, tak bych zkusil místo reflektoru standardní baňku se závitem E14 a znovu 25–30W (tu už musíte najít v libovolném elektru)

PS: Kašlete na přesné označení, vezměte původní žárovku a ideálně i lampu, běžte do nejbližšího elektra a řekněte, že potřebujete něco s daným závitem, watty a aby se vešlo rozměry … určitě poradí