Jakou zaplatím daň když jsem koupil automobil a po týdnu ho chci prodat?

Odpovědi
anonym

Zadnou dan ze zisku, nebo jinou platit nemusite. Jen prevod auta. Samozrejme s tim nesmite podnikat a nedelat to tak kazdy tyden. -iv-

mosoj

Normální daň z příjmu 15 %. Kterou uplatníte v daňovém přiznání. Je to tak jak píšete a platí to do jednoho roku stáří auta. Jenom nevím jak je to kontrolovatelné. Zřejmě jenom sousedy ale nevím to určitě.