JájsemRaibek

Jakou vzdálenost uletí člověk, kterého srazí vlak?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=66onBcSXvYc
Jak daleko dokáže odletět?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze takto určit. Dotaz je neúplmý. Záleží na hmotnosti člověka na rychlosti vlaku a na tom jak ho nabere. V jistých případech to mohou být i desítky metrů

Další odpovědi
Kepler

Viděl jsem na videu blba na kole, co byl ještě navíc zřejmě hluchý, a odpadl snad jen dva metry. TGV v maximální rychlosti vs. blb na kolejích není o lítání. To je roztrhání na krvavé cáry.

honza19hk

záleží jak ho trefí,pokud skončí pod nárazníky, vlítne pod nápravy a to z něj moc nezbyde. Jinak člověk není dost „tvrdý“ na to aby takhle odletěl,spíš ho to rozsračkuje.

Front

Díly budou třeba i na 500 metrech.

Kelt

Teoreticky by to mělo jít vypočítat. Podle hmotnosti vlaku a jeho rychlosti, lze vypočítat sílu, resp. energii a z těchto údajů, pokud známe hmotnost člověka by se dalo vypočítat příslušné údaje. Například míč odskočí, ale co zbude z člověka je práce Pohřební služby.