perry001

jakou výrobu elektřiny upřednostňují členové hnutí Greenpeace?

jsou proti jádru, proti Fotovoltaiec (zabírá ornou půdu), větrné elektrárny (ruší ptactvo), vodní elektrárny (zastavují se v přírodě), uhelné elektrárny (kvůli skleníkovým plynům)

Je možné, že členové greenpeace bydlí o svíčkách a prádlo si perou v potoce?

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne,je to,většinou,parta zneuznaných „génniů“,kteří,„ká­žou vodu,a pijí víno“.

Další odpovědi
anonym

Mozna ze si opravdu perou pradlo v potoce a pri svickach. Ale pritom behaji po okoli a dobiji si jejich mobily a notebooky v zasuvkach. Ty bych jim vzala na jeden jediny mesic a bylo by po " estradach ". -iv-

Jikra

No přece ebonitové plaňky a liščí ohony.
A třou a třou až se vytřou.Už aby to bylo.

arygnoc

jsou to raulové (ale nabízí se drsnější slovo).

ladyhawke

pokud vím tak upřednostnují veškeré zdroje energie z obnovitelných zdro­jů

tedy tvrzení, že jsou proti fotovoltaice a větrným elektrárnám jste si tak trochu vymyslel pro zdramatizování svého přízpěvku 🙂

http://www.gre­enpeace.org/czech/cz/k­ampane2/energe­tika/

baghira

Smyslem GP a podobných zelených aktivit není být „pro“ něco, ale vždycky jen „proti“. Takže nic neupřednostňují, jen proti všemu protestují.

ladyhawke: až budete na planetě Greenpeace na přístrojích, tak vám nepřeju bezvětrnou noc :))