lukas.zmizik

jakou výmluvu či omluvu používáte, když omylem vlezete do šatny nebo na toaletu druhého pohlaví?

já většinou říkám: promiňte, dveře byly správné, jenom sem si spletl svoje pohlaví…

Nejlepší odpověď
fcoop

Na dveřích od zmiňovaných místností bývají takové malé cedulky,kde je buď napsáno,co je to zač,nebo je tam piktogram (holčička na nočníčku).
Takže – (ačkoliv chápu,že je to neuvěřitelné) – se mi to nikdy nestalo.
Tak nějak.

Další odpovědi
zjentek

tak místo výmluvy použiju lichotku, třeba: týjo, máte stejně krásný tělo, jako moje žena ..ona ji neviděla, takže to zbaští a je pyšná :o

bolak

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KIfwuXoEH­Dg

Drap

Neříkám nic. Nikdy se mě takový omyl nestal a doufám že i nestane.

led

Vliezť do cudzej šatne -aj keď sú rovnaké, akoby ich projektoval jeden architekt:) – bez zaklopania sa považuje prinajmenšom za nezdvorilé.
Pokiaľ sa pomýlite, aj to sa stáva, situáciu je treba riešiť úsmevom, „objednali ste si kávu?""prepáčte, dlho ste ma čakali, alebo toto nie je moja šatňa?“
WC – základom v cudzích priestoroch je naučiť si topografiu rozmiestnena WC a umyvárky, sú jasne označené, tu by nemalo prichádzať k omylu.

anonym

Za celý svůj život se mi to nestalo, ale kdykoliv jsem z nějakém zaměstnání musel vlézt na dámskou šatnu, tak jsem už při otvírání dveří volal, že hledám tu a tu paní, čili jsem stál jen mezi dveřmi.

Hamon

Nikdy se mi to nestalo omylem. Vzdycky umyslne.

Reezo

Nikdy se mi to nestalo. Nechápu jak se to někomu může stát, když to není úmyslné… A ta výmluva… bych si myslel, že jsi nějaký mentálně zaostalej jedinec, který nerozezná rozdíl od panáčka a panenky… 🙂

Kdybych byl holka a vyhodnotil bych to tak, že jsi tam vlezl účelově, tak bych ti dobarvil oči na fialovo :D nic osobního… 🙂

marci1

Také se mi prozatím nestalo, ale pokud by se to stalo, tak bych asi řekla : "Pardon, omlouvám se, chybička se vloudí!. 🙂

led

bolak,
Jak to jde?
Otázka o všem a ničem
Otázka o zájmu a nezájmu
Jak to jde?
Co na to říct…
když tlačí mě lodičky, utrhlo sa ramínko, pustilo očko…
teď ješte tady, kde nemá být, zeptal se, jak to jde? Co na to říct…
Vyškrábu mu oči !?
 :)

arygnoc

som tu správne v raji?