Avatar uživatele
lukas.zmizik

jakou výmluvu či omluvu používáte, když omylem vlezete do šatny nebo na toaletu druhého pohlaví?

já většinou říkám: promiňte, dveře byly správné, jenom sem si spletl svoje pohlaví…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3700 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Na dveřích od zmiňovaných místností bývají takové malé cedulky,kde je buď napsáno,co je to zač,nebo je tam piktogram (holčička na nočníčku).
Takže – (ačkoliv chápu,že je to neuvěřitelné) – se mi to nikdy nestalo.
Tak nějak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

tak místo výmluvy použiju lichotku, třeba: týjo, máte stejně krásný tělo, jako moje žena ..ona ji neviděla, takže to zbaští a je pyšná :o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KIfwuXoEH­Dg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neříkám nic. Nikdy se mě takový omyl nestal a doufám že i nestane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vliezť do cudzej šatne -aj keď sú rovnaké, akoby ich projektoval jeden architekt:) – bez zaklopania sa považuje prinajmenšom za nezdvorilé.
Pokiaľ sa pomýlite, aj to sa stáva, situáciu je treba riešiť úsmevom, „objednali ste si kávu?""prepáčte, dlho ste ma čakali, alebo toto nie je moja šatňa?“
WC – základom v cudzích priestoroch je naučiť si topografiu rozmiestnena WC a umyvárky, sú jasne označené, tu by nemalo prichádzať k omylu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Za celý svůj život se mi to nestalo, ale kdykoliv jsem z nějakém zaměstnání musel vlézt na dámskou šatnu, tak jsem už při otvírání dveří volal, že hledám tu a tu paní, čili jsem stál jen mezi dveřmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Nikdy se mi to nestalo omylem. Vzdycky umyslne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Nikdy se mi to nestalo. Nechápu jak se to někomu může stát, když to není úmyslné… A ta výmluva… bych si myslel, že jsi nějaký mentálně zaostalej jedinec, který nerozezná rozdíl od panáčka a panenky… 🙂

Kdybych byl holka a vyhodnotil bych to tak, že jsi tam vlezl účelově, tak bych ti dobarvil oči na fialovo :D nic osobního… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Také se mi prozatím nestalo, ale pokud by se to stalo, tak bych asi řekla : "Pardon, omlouvám se, chybička se vloudí!. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

bolak,
Jak to jde?
Otázka o všem a ničem
Otázka o zájmu a nezájmu
Jak to jde?
Co na to říct…
když tlačí mě lodičky, utrhlo sa ramínko, pustilo očko…
teď ješte tady, kde nemá být, zeptal se, jak to jde? Co na to říct…
Vyškrábu mu oči !?
 :)

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

som tu správne v raji?

před 3700 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek