Zbynas

Jakou vybrat kameru okolo 7 000 Kč?

Chci si koupit kamerku, ale jsem úplný začátečník, takže mám jen požadavky a poprosil bych vás, zda-li byste mi nějakou nedoporučili.

Cena: 5 – 8 tis. (mírně nad mě nezabije)
Kvalita: Full HD, ostrý obraz a to i v noci, optický stabilizátor
Zvuk stačí stereo, ale měl by být kvalitní, měl by umět eliminovat nežádoucí šum (vítr, …)
Mělo by to dobře umět zpracovávat zdroje světla ve tmavých podmínkách.
Zoom optický alespoň 20×
Ideální by bylo možnost manuálního nastavení clony, ale to už bych chtěl asi hodně.
Blbosti typu Wifi nebo projektor nepotřebuju.

Ve finále ze zde doporučených se budu orientovat hlavně dle testů obrazu (den, noc) na YouTube.

Zatím jsem uvažoval nad Sony HDR-CX240, případně Sony HDR-CX405, ale obě poněkud nedobře zpracovávájí světlo ve tmě. Značka Sony mi ale zatím přišla nejkvalitnější, co se obrazu týče, nicméně není podmínkou. Pokud ale nic lepšího není, tak kterou z nich?

Díky moc za rady.

Odpovědi
NeedHelp:(

Taky jsem si chtěl pořídit kamerku a našel jsem kamerku která se vyrovná SKORO GOPru – SJCam je opravdu dobrá kamerka která stojí 2500KČ max 3000KČ