zebra8

jakou vybrat barvu do pokoje pro teanegera

aby to bylo stylové i moderní

Odpovědi
zjentek

moc barev ..hodně moc barev ..a nejlépe to tam rozlít po stěnách a strop jen tak lehce pocákat. Hlavně ať se cítí jako doma ,)
Doplňuji:
teenager to neřeší, ale jestli je to tea neger, tak tmavě hnědé stěny a na strop trocha sytě fialové

Shizuka

já mám 13 a v pokoji mám jednu zeď na takovou světlou hráškovou a je strasně pěkná
ale líbí se mi oranžová nebo i modrá x3

Hakunamatata

Těžko říct jakou barvu, každá barva může být moderní i nemoderní. Asi bude důležitější, jak celý pokoj barevně sladíte. A taky bych se zeptala jeho, jaký má vkus, aby se mu tam líbilo.
Já osobně bych vybrala barvy, které se k sobě hodí – zelená+žlutá, hnědá+žlutá, modrá+bílá atd… a s těmi začala pracovat.

pusinka50

Aby se mu u sebe v pokojíčku líbilo, je třeba se v první řadě zeptat jeho, jaká barva by se mu líbila. Ať jde o malování nebo i o typ nábytku, je třeba, aby si vybral. Jedině kdyby si nebyl jist, můžete pak vybrat za něj. Můj syn řekl jasně, že chce stěny sytě oranžové a že nechce nábytek s povrchovou úpravou buk. V prodejně si pak vybral světlejší „jasan“. Vypadalo to moc pěkně.

emamamisu

mno, obyčejně jsem se spíš setkala s rodičovským nedoceněním. raději ať si řekne sám. nebo bude venku vykládat, že to je tak trapný, že si nemůže vzít nikoho na návštěvu

Děda Louda

Omyvatelnou.

anonym

Podle toho, jak mu tam jde sluníčko, do tmavé místnosti nemůžu fláknout tmavou barvu, a taky podle nábytku a podle koberce,nebo já nevim, co tam má na podlaze a hlavně podle něj samotného.
Mám ráda pastelové barvy, nic, co mě ruší, jako třeba červená. Kamošky syn má tyrkysovou a hnědou, vypadá to suprově a druhý syn si vymyslel pruhovanou, černo bílou, jsou to svislé pruhy asi deset čísel silné, kouzlit se dá různě, vezměte si pastelky a dávejte si k sobě různé barvy, bude víc nápadů.