Avatar uživatele
zebra8

jakou vybrat barvu do pokoje pro teanegera

aby to bylo stylové i moderní

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3956 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

moc barev ..hodně moc barev ..a nejlépe to tam rozlít po stěnách a strop jen tak lehce pocákat. Hlavně ať se cítí jako doma ,)
Doplňuji:
teenager to neřeší, ale jestli je to tea neger, tak tmavě hnědé stěny a na strop trocha sytě fialové

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Shizuka

já mám 13 a v pokoji mám jednu zeď na takovou světlou hráškovou a je strasně pěkná
ale líbí se mi oranžová nebo i modrá x3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hakunamatata

Těžko říct jakou barvu, každá barva může být moderní i nemoderní. Asi bude důležitější, jak celý pokoj barevně sladíte. A taky bych se zeptala jeho, jaký má vkus, aby se mu tam líbilo.
Já osobně bych vybrala barvy, které se k sobě hodí – zelená+žlutá, hnědá+žlutá, modrá+bílá atd… a s těmi začala pracovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Aby se mu u sebe v pokojíčku líbilo, je třeba se v první řadě zeptat jeho, jaká barva by se mu líbila. Ať jde o malování nebo i o typ nábytku, je třeba, aby si vybral. Jedině kdyby si nebyl jist, můžete pak vybrat za něj. Můj syn řekl jasně, že chce stěny sytě oranžové a že nechce nábytek s povrchovou úpravou buk. V prodejně si pak vybral světlejší „jasan“. Vypadalo to moc pěkně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

mno, obyčejně jsem se spíš setkala s rodičovským nedoceněním. raději ať si řekne sám. nebo bude venku vykládat, že to je tak trapný, že si nemůže vzít nikoho na návštěvu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Omyvatelnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podle toho, jak mu tam jde sluníčko, do tmavé místnosti nemůžu fláknout tmavou barvu, a taky podle nábytku a podle koberce,nebo já nevim, co tam má na podlaze a hlavně podle něj samotného.
Mám ráda pastelové barvy, nic, co mě ruší, jako třeba červená. Kamošky syn má tyrkysovou a hnědou, vypadá to suprově a druhý syn si vymyslel pruhovanou, černo bílou, jsou to svislé pruhy asi deset čísel silné, kouzlit se dá různě, vezměte si pastelky a dávejte si k sobě různé barvy, bude víc nápadů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek