jakou vybrat barvu do pokoje pro teanegera

aby to bylo stylové i moderní

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

moc barev ..hodně moc barev ..a nejlépe to tam rozlít po stěnách a strop jen tak lehce pocákat. Hlavně ať se cítí jako doma ,)
Doplňuji:
teenager to neřeší, ale jestli je to tea neger, tak tmavě hnědé stěny a na strop trocha sytě fialové

Pokročilý

já mám 13 a v pokoji mám jednu zeď na takovou světlou hráškovou a je strasně pěkná
ale líbí se mi oranžová nebo i modrá x3

Pokročilý

Těžko říct jakou barvu, každá barva může být moderní i nemoderní. Asi bude důležitější, jak celý pokoj barevně sladíte. A taky bych se zeptala jeho, jaký má vkus, aby se mu tam líbilo.
Já osobně bych vybrala barvy, které se k sobě hodí - zelená+žlutá, hnědá+žlutá, modrá+bílá atd... a s těmi začala pracovat.

Stříbrný

Aby se mu u sebe v pokojíčku líbilo, je třeba se v první řadě zeptat jeho, jaká barva by se mu líbila. Ať jde o malování nebo i o typ nábytku, je třeba, aby si vybral. Jedině kdyby si nebyl jist, můžete pak vybrat za něj. Můj syn řekl jasně, že chce stěny sytě oranžové a že nechce nábytek s povrchovou úpravou buk. V prodejně si pak vybral světlejší "jasan". Vypadalo to moc pěkně.

Pokročilý

mno, obyčejně jsem se spíš setkala s rodičovským nedoceněním. raději ať si řekne sám. nebo bude venku vykládat, že to je tak trapný, že si nemůže vzít nikoho na návštěvu

Zlatý

Omyvatelnou.

Stříbrný

Podle toho, jak mu tam jde sluníčko, do tmavé místnosti nemůžu fláknout tmavou barvu, a taky podle nábytku a podle koberce,nebo já nevim, co tam má na podlaze a hlavně podle něj samotného.
Mám ráda pastelové barvy, nic, co mě ruší, jako třeba červená. Kamošky syn má tyrkysovou a hnědou, vypadá to suprově a druhý syn si vymyslel pruhovanou, černo bílou, jsou to svislé pruhy asi deset čísel silné, kouzlit se dá různě, vezměte si pastelky a dávejte si k sobě různé barvy, bude víc nápadů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.