Avatar uživatele
marta52

jakou vybrat barevnou tiskárnu inkoustovou anebo laserovou, používám hlavně na tisk fotografií

zajímá mě i jaké náklady jsou s tiskárnami spojené

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aramah před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reuef

inkoustova ma obecne drazsi provoz ale jeji porizeni je levnejsi…u laserove to je opacne..ale na tisk fotek existuji i specialni tiskarny zamerene hlavne na fotky priklad viz odkaz

Zdroj: http://www.abc-computers.cz/canon-selphy-cp800-termosublimacni-tiskarna-2-5-lcd-10x15-ctecka-cerna_d76411.aspx

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Pro tisk fotografií – inkoustová,aspoň pět samostatných cartridgí(barev)­.Nejlepší je myslím šest barev i s šedou.Náklady jsou různé,od použití druhu tiskárny,ale barvy se dají plnit doma,nebo použít alternativní a kompatibilní náplně.Vyjdou levněji.Víc by mohli říct George a myslím Mosoj.Ti mi tady taky poradili a dobře.
Doplňuji:
Já používám Canon PixmaMG5150,pět barev,barvy a papír jsem si koupil na Aukru,vrtáček a zátky na internetovém obchodě,čip reseter jsem si objednal z Německa za třetinu ceny,co se prodává tady…a plním si už sám.Od barvy jsem až za ušima,ale vyjde mě to podstatně levněji.Hlavně mne to hodně baví,plnil bych pořád. 🙂

Upravil/a: jendahun

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Používám inkoustovou tiskárnu Epson stylus DX9400F. Při použití specielního papíru umí překrásné fotky, ovšem provoz je neúnosně drahý – ve formátu A4 jedna přijde na cca padesát korun. Velkou nevýhodou je také skutečnost, že dojde-li jedna barva, zařízení se zablokuje a nefunguje ani jako klasická černobílá tiskárna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Na tisk fotografii doporučuji inkoustovou tiskárnu s oddělenými cartrigemi, laserové nedokážívytisknout takové množství barev.
Bohužel, fotky tištěné refilkity(náhradní neoriginální náplně) jsou kvalitativně úplně někde jinde, než s originálními barvami, zrovna tak hodně záleží na kvalitě fotopapíru.
Pokud uvažujete sem, tam tisknout nějakou fotku, tak ano, ale pokud chcete tisknout větší množství, doporučuji uložit na flashdisk, případně vypálit na dvd a zajít do fotolabu, nebo odeslat po internetu. Výjdou finančně zhruba na polovinu až třetinu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet