Jarosllav

Jakou vlakovou soupravou metra jezdíte jezdili jste nejraději ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jjj123456789

81 - 71

suaeda

M1

Doplňuji:
M1, které jsou na trase „C“. Daleko lepší komfort než v ruských i těch předělaných typech. Při jízdě není uvnitř průvan. Předělané ruské vagony 81–71M, jsou asi z hlediska provozního bezpečnější, ale jsou hlučnější než předchozí ruské typy. Jsou hodně slyšet v bytech do vzdálenosti 200 m od trasy při přejezdu vlaků. Velká škoda, že se nepodařilo prosadit původní návrh R1 z ČKD. Pokud si pamatuji, tak to byly to pěkné soupravy a věřím že daleko lepší a hlavně lehčí vagony než z ty Ruska. Však se také Nuselský most kvůli těmto vagonům musel zpevňovat. Inu období normalizace – vše řídila Moskva.

Mirdas

M1

Jednoznačně M1 které jsou po všech stránkách kvalitnější než Ruské vnucené vozy připomínající svým hlukem i konec konců vahou spíše tank.

Pepa25

81 - 71 M