Jakou větu jste si říkali, když vaše oči vzhlíželi k azurovému nebi a měli pocit, že vyschnete?

Doplňuji:
Nevím jak vy(tedy vím), ale já vždy pronesl: Alláhu, dej vláhu! 😁

Nejlepší odpověď
annas

Když moje oči vzhlížely k modrému nebi, nikdy neměly pocit, že vyschnu.

Ale někdy mám pocit suchých očí z jiných důvodů. Takže si řeknu, čím se to mohlo stát.

Další odpovědi
dědapetr

Obloha jak šmolka,ptáci zpívají,motýli létají,příroda nádherná,ale hyml hergot, hospoda je ještě daleko!

gecco

„Do pr*ele, už ať jsme zpátky v kasinu…“
Kromě vojny jsem se totiž vždycky dokázal o sebe postarat…
;-DD

zjentek

Banik Pi*o!
..riskuješ s tím doplněním, riskuješ..

www

Klasická otázka, kdy se díky hrubce (či hrubkám?) stává nejasnou, nesrozumitelnou.
Oči měly pocit, nebo my?
Tedy odpověď: na podobnou situaci se připravuji, žízeň nemám a moje oči žádnými pocity netrpí 🙂

anonym

Haleluja matka – fotr.
Doplňuji:
Alkohol je sice zábavný,ale dehydruje též a v tom je ten zakopaný pes,aha!