Jakou verzi 32 bit Windows7 zvolit

Jakou verzi zvolit při nákupu pro přechod z xp na win7 (ultimate,pro­fesional,nebo jiná).A ještě bych se zeptala na barvy pozadí na monitoru jednotlivých verzí jestli se liší,dají se měnit nebo jsou stejné

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Záleží co potřebujete, pokud vám stačí základ (hry, drobná kancelářina), tak Home Premium, pokud na práci, např. připojování do síťové domény tak Profesional, a pokud bude na PC pracovat víc uživatelů a každý mluvit cizím jazykem tak Ultimate.

Další odpovědi
dj.david1234

Kdyby jste byl přihlášenej máte více odpovědí :)
Ale i tak.. Profesional nebo Ultimate :) Já mám Ultimate a jsem s ním spokojen..Pozadí se dá lehce změnit :)

jennysh

stačí Home Premium,Nebo Profesional,Ul­timate máte v podstatě na nic ,pokuď jste běžný uživatel pc, a tyto funkce nevyužijete.

Skalda

na doma staci home, nebo premium. V ostatnich balicich by jste neschledal nic dlasiho co by jste mohl postradat.

Pokud ale notebook budete pouzivat k pracovnim ucelum doporucuji proffesional. (v pripade vetsiny firemnich siti jsou profesional skoro nezbytne)

Jsemtady

Spíš si dát dobrej pozor jestli je komp ještě dost kvalitní na w7, pro běžného uživatele nic nového krom vzhledu, akorát jsou náročnější na systémové prostředky.