Avatar uživatele
anonym

Jakou verzi 32 bit Windows7 zvolit

Jakou verzi zvolit při nákupu pro přechod z xp na win7 (ultimate,pro­fesional,nebo jiná).A ještě bych se zeptala na barvy pozadí na monitoru jednotlivých verzí jestli se liší,dají se měnit nebo jsou stejné

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole před 4748 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Záleží co potřebujete, pokud vám stačí základ (hry, drobná kancelářina), tak Home Premium, pokud na práci, např. připojování do síťové domény tak Profesional, a pokud bude na PC pracovat víc uživatelů a každý mluvit cizím jazykem tak Ultimate.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dj.david1234

Kdyby jste byl přihlášenej máte více odpovědí :)
Ale i tak.. Profesional nebo Ultimate :) Já mám Ultimate a jsem s ním spokojen..Pozadí se dá lehce změnit :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jennysh

stačí Home Premium,Nebo Profesional,Ul­timate máte v podstatě na nic ,pokuď jste běžný uživatel pc, a tyto funkce nevyužijete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skalda

na doma staci home, nebo premium. V ostatnich balicich by jste neschledal nic dlasiho co by jste mohl postradat.

Pokud ale notebook budete pouzivat k pracovnim ucelum doporucuji proffesional. (v pripade vetsiny firemnich siti jsou profesional skoro nezbytne)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Spíš si dát dobrej pozor jestli je komp ještě dost kvalitní na w7, pro běžného uživatele nic nového krom vzhledu, akorát jsou náročnější na systémové prostředky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek