cipango

Jakou velikost má mít pozadí na blogu?

Chci se zeptat, jak velké (šířka HLAVNĚ a výška) má být pozadí na blogu (blog.cz), jestli chci, aby zabíral CELOU šířku? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuji použít standardní šířku 1024 s tím, že na větších rozlišeních obrazovky se ten obrázek zobrazí dlaždicově, tedy pokud budu mít šířku monitoru třeba 1600px, tak se mi zobrazí obrázek a kousek.
Jinak doporučuju to moc nepřeplácávat, všeho moc škodí. Klidně bych nechal nějaké obyčejné jednobarevné pozadí.

Když vidím ty některé blogy, tak mi nasakuje husí kůže. Totální prasečina.