bonz1

jakou velikost bmx zvolit? je mi 13 let a měřím 140 cm a přemejšlím o 19" kole, jenže se bojím abych najednou nevyrostl

moc a nebylo na mě kolo moc malé.....

Nejlepší odpověď
Alesh

140 cm? To už jistě nevyrosteš. 🙂

Ber to tak, s pravděpodobností blížící se jistotě růst budeš, tzn. že nejen kolo tomu budeš muset přizpůsobovat. Pokud nejsi z rodiny úplně finančně super za vodou, tak to můžeš řešit nějakou bazarovou verzí, až povyrosteš, kolo dáš zas do bazaru a pořídíš si větší.