Fienir

Jakou věc naprogramovat?

Baví mě programování, ale chybí mi nápady. Čeho je nedostatek? Co byste Vy jako uživatelé chtěli? Jaká aplikace by Vám pomohla?

Nejlepší odpověď
bolak

Já bych měl nápadů… opravdu.. stovky…

Tak třeba diagnostickej program. Internetová aplikace, která by měla v databázi miliony otázek, zadal bys tam oblast se kterou máš potíže, ono by vyfiltrovalo jen otázky pro tuhle oblast a na ty by se tě to pak ptalo a podle všech uvedenejch příznaků by ti to vykoplo pravděpodobnou diagnózu. A program by se sám učil a postupně doplňoval z toho co mu tam pacienti sami naklikají, včetně dodatečných správných diagnóz, který by měly potvrzený vod doktora, takže by byl čímdál tím přesnější. V praxi by to znamenalo, že bys tam zadal, „tady mě bolí“, „tady mě bolí“ „tady mě brní“ ono by se tě to zeptalo, „máte teploty?“ ty bys zadal jestli ano nebo ne a pak by ti to vyprdlo statistiky všech lidí v databázi, který zadali stejný potíže jako ty a procentuální rozložení toho co jim nakonec bylo, třeba 80% houser, 12% ploténky, 8% já nevim třeba škytavka, to je jedno, prostě diagnostickej program. :)

Všimni si že spousta otázek i tady v poradně je na zdraví, takhle bys nám ušetřil práci :) Navíc lidi budou marodit pořád, take bys to moch i zpoplatnit a pořádně se napakovat na nemocnejch lidech. Případně to prodat nějakýmu praktickýmu lékaři, kterej udělal medícnu z protekce.

Druhej nápad > Lidokmen, tedy něco jako rodokmen, ale i s lidma mimo rodinu. Každej by tam zadal všechny svoje známý a přátelé, jako je to na facebooku a ono by ti to pak zobrazilo jak jsou jednotlivý lidi propojený. Jednou někde psali že celá země je propojená jen přes 6 lidí, tak takhle bys viděl i jak. V praxi by to fungovalo tak, že bys potkal novýho člověka, přidal by sis ho do svýho profilu (kde už bys měl tou dobou stovky lidí) a ono by ti to ukázalo, jestli není nějakým způsobem s těma lidma který máš v profilu propojenej a jestli jo tak jak. Třeba bys tam zadal jméno a ono by ti to vyhodilo, že je to kamarád, sestry tvojí češtinářky.

A nebo udělat internetovou poradnu, prostě zkopčit celej tendle web a pak nám všem krom ocka a Dr.Axla poslat link do pošty.

No jak říkám, bylo by toho spousta..

Další odpovědi
Michal Kole

Třeba nějakou hru s plavající ženou, jak musí pod vodou podplavávat různé překážky, dochází ji dech, čím bude plavat rychleji tím ji bude dech docházet rychelji.

Bude tam nějaká náhoda ve velikosti nadechnutí a náhoda v rychlosti „spalování“ kyslíku a kratší doby výderže pod vodou.

mosoj

Úplně pitomý připomínkový kalendář, který mně po startu počítače ukáže kolikátého a jaký den dnes a hlavně cyklickou událost , narozeniny, svátek, úmrtí s možností zálohovat databázi.
Do win 7 nemohu nic takového vhodného najít.

anonym

Třeba by tel. číslo převedl na text př: 928 653 564 ► zavolej mi
Určitě by to uvítalo hodně lidí