wendyX

Jakou vaši každodenní aktivitu- ať už pracovní, nebo volnočasovou- byste označili jako největšího „zloděje času“ ?

A proč ?

Nejlepší odpověď
rigormortis

práce v zaměstnání…sežere vice jak spánek a navíc velkou část produktivního dne.

Další odpovědi
Houslovyklic

Jednoznačně internet…

klob1

U každého člověka prý největší ztráta času je počítání času. čas vše ovlivňuje.

honza19hk

bagrování a to protože za pákama sedím skoro celý den.

marci1

Největší ztráta času je práce a člověk pak má peněz, že stejně neví co s nima. 🙂

anonym

Kouření cigaret a důvod snad nemusím uvádět!

anonym

kouření

Luxx

kouření a taky asi to, že spím každý den do 10 – 11 hodin

zjentek

ranní mytí, oblékání, větrání postele a snídaně ..celej život jako pako, ať jsem kdekoli

dědapetr

Nuda,prázdné lelkování a zírání.

KatkatkaW

internet, trávení času s přáteli, spánek.

Hlada

Souhlas s rigormortis. Člověk pak nemůže mít ani čas vydělat si peníze.