TOM11170

Jakou TV kartu do netbooku?

Hezký večer,můžete mi,prosím,pora­dit…rád bych sledoval TV na počítači a vzhledem k tomu,že už prakticky neexistuje spolehlivý server,na kterém by byly odkazy na sledování zejména českých a slovenských programů,jediné řešení je údajně TV karta. Ale nevím jaká,potřebuji to pro netbook Acer Aspire One. Budu vděčný za každou radu,protože do toho vůbec nevidím.
Doplňuji:
Michal: A neměl bys,prosím Tě,nějaký tip(odkaz),tak do litru,já bych to hned objednal:)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

USB, co podporuje HDTV alespoň 720p

1080i je přepočteno z 720p

Něco co bude podporovat budoucí MPEG4 (DVB-T2)

Pak zvuk minimálně stereo, možnost příjem více stop.

Doplňuji:
http://www.czc­.cz/pinnacle-pctv-nano-stick-73e/52222/produkt?q-c-3-producer=seae­il7r98ad0a9g4sgqa22ut0d&q-category-id=7ifon4tepghknbm5kq3fo­c5712&q-c-1-producer=s4uud­j3u1h4fqo8v73j5nb6mne2&q-c-0-f_2025079=sUS­B+2.0&q-c-2-producer=sebjr9gkq2e­e70bcs7c7a9cdkmg