jjsemtujak

Jakou tužkovou baterii mohu použít do bezdrátové pc myši?

Mohu použít do bezdrátové myši Connect IT http://mysi.he­ureka.cz/connect-it-ci-161/ jinou tužkovou (nabíjecí) klasickou 1,5V baterii než baterii Connect IT alkaline extra battery 1,5V, která byla dodána v balení při koupi myši?
Ptám se radši, protože vážně nevím, jestli se může použít jiná tuž. baterie do té bezdrátové myši, nerad bych si tu myš nějak porouchal jinou baterii.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně můžeš použít naprosto libovolnou AA baterii.

Další odpovědi
mosoj

Jakoukoliv tužkovou baterii velikosti AA s tím že výdrž bude mít podle kvality.
Nabíjecí se jenom pro myš nevyplatí. Potřeboval by jsi ještě nabíječku.
Ideální je si připlatit a koupit AA lithiové. Máš na dva roky pokoj. Jinak vyhoví jakákoliv nejlépe alkalická.

huxa

Zajisté, jen musí mít 1.5V, což má každá taková baterka. Doporučil bych si koupit nabíjecí (nevytečou a do roku na tom vážně ušetříš, i pokud budeš muset koupit nabíječku).

McArthur

Ta myš sice není nic extra, ale určitě se vyplatí tam dát jednorázovou AA baterii od libovolného výrobce, lépe značky Duracell nebo podobné „lepší“ značky. Určitě ne baterie z tržnice. Dobíjecí baterie bych nedoporučoval. Ty se vyplatí, pokud budete muset baterii v myši měnit každý týden. U nových myší vydrží kvalitní baterie i 6 měsíců, a to je doba, kdy dobíjecí baterie trpí.