Nikkol

Jakou „trvanlivost“ má kredit z vodafone dobíjecí karty?

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,že tak 12\13 měsíců,pokud tedy kartu nevyužíváte-jen přijímáte hovory,ale nevoláte a neposíláte smsky.
Pak přijde sms od operátora,že platnost kreditu vyprší a že si máte dobít,ale pokud to nestihnete,nic se nedeje.Pokud si dobijete,tak kredit o který se přišlo se vám připočte zpět.
Jinak je nutné kartu dobít nejméně jednou za rok ±,jinak je karta deaktivována.Ale to taky chodí upozornění.

Další odpovědi
tom004

No,to je otázka.Trvanlivost kreditu neznám,není to uzenina,ale pokud jde o dobu jeho provolání,tak to záleží na frekvenci,času a kam voláš.

RomanP

tvanlivost je dána správnou péčí , vyžaduje chlad takže v teplém prostředí se skazí a nemá ráda slunce to se potom spálí

dědapetr

Zkus to tady:https://pece.vo­dafone.cz/app/ho­me/session/L3NpZC81Z­1FOZGd0aw==

Vodafone

Dobrý den,
kredit na dobíjecí kartě je aktivní vždy na 10 měsíců. Po skončení platnosti přestane být číslo aktivní, ale máte ještě 3 měsíce na to, abyste znovu dobila, a tak obnovila číslo a získala zpět propadlý kredit. Kdybyste během 13 měsíců od posledního dobití znovu nedobila, došlo by k úplnému zrušení SIM karty. Více na http://goo.gl/06lXc.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz