Tom.Noddy

Jakou trasu autem NEW YORK – CALIFORNIA doporucujete za nejzajimavejsi? Nemusi byt nejkratsi, ale at je co videt :)

Odpovědi

Na takové věci je lépe ptát se na cestovatelském fóru:
http://www.tri­padvisor.com/Lis­tForums-g191-i3-United_States.html
Tam se jistě najde víc lidí, kteří už třeba podobnou cestu, nebo alespoň její část někdy podnikli :)

Kardi

Já jsem volil tu cestu alá sedět měsíc u netu a projíždět si všechny státy a zjišt'ovat kde co je a co by stálo za to shlédnout/nav­štívit..)